Potřeby Azylu po celý rok

 

Zde chceme oslovit všechny ty lidi co by rádi AZYLU NADĚJE pomohli jakou-koli formou a především pejskům, kteří jsou zavislí na lidské pomoci a věří ve své psí duši, že jim lidé pomohou.

Rádi bychom byli zakaždou pomoc, ale především uvítáme - GRANULE, KONZERVY či jiné formy krmení pro psy, které je stále v nedostatku a proto žádáme stálou pomoc všech i když bude nepatrná, ale pro pejsky velmi vzácná a životně důležitá.

Uvítáme pomoc ze všech stran. V této době budujeme důstojné prostředí pro psy a snažíme se ze všech sil a scháníme stavební materiál na stavbu kotců, oplocení, nových výběhů a vylepšení okolí prostředí AZYLU NADĚJE. Uvítáme již pro někoho nepotřebné pletivo, vlnité plechy, železné profily a trubky, dřevo na stavbu podlah v kotcích, na stavbu boudiček pro psy. Dále nepohrdneme takovým materiálem jako je tříděný kámen(kačírek), lámaný kámen apod.

Spoléháme na všechny ty, kterým není lhostejný psí život. Stále věříme, že se najdou i lidi, podnikatelé, drobní živnostníci, instituce a jiní, kteří mohou přispět na chod AZYLU NADĚJE. Uvítáme i takovou pomoc, třeba i formou brigády o víkendech pomocí na stavebních úpravách apod.

Dále z drobné pomoci bychom uvítali, staré hrnce, misky a jiné podobné věci, které již nejsou potřeba ve vašich domácnostech a v AZYLU NADĚJE by přinesly ještě další užitek.

Proto prosíme všechny, kteří se chtějí nějakým způsobem podílet na rozvoji a přispět něčím malým nebo vhodným darem pro AZYL NADĚJE nabízíme též možnost odpisu z daně formou sponzorského daru.

Pokud se rozhodnete pomoci a nebudete lhostejní k životům psů, kteří jsou opuštěni a z velké části odsouzeni dožívat svůj psí život za branami AZYLU NADĚJE kontaktujte provozovatele: manžele HARIGELOVI, kteří zasvětili svůj život pejskům v nouzi.

 

PŘEDEM DĚKUJEME ZA VŠE A VĚŘTE, ŽE ČEKÁME POMOC OD KAŽDÉHO, KDO JE SRDCEM PEJSKAŘ A VÍ O ČEM JE PSÍ SVĚT!