O NÁS

Naším cílem je vždy spokojený budoucí majitel a chovatel našich pejsků. Kromě rad s chovem psů všech plemen Vám můžeme nabídnout zkušenosti a rady pro začínající chovatele, tipy pro první psí kroky v pejskařském světě, zkušenosti chovatelky apod.

V případě jakýchkoli dotazů nás - neváhejte kontaktovat .

Princip AZYLU NADĚJE a jeho náplň

Princip a náplň Azylu Naděje

10.11.2011 08:18
10.11.2011 Principem je pomoc pejskům, kterým se nedostává pozornosti lídí, nebo je opustili v nečekanou chvíli. Hospic - Azyl Naděje se snaží vynahradit vše pejskům co je pro ně důležité. Především klidný život a jeho dožití a v tom nejlepším případě najít vhodného...

PLÁN AZYLU NADĚJE - KOTCE

 

 

SCHÉMA AZYLU NADEJE.pdf

 

 

 

Návštěvníci, uživatelé

Předpokládáme, že našimi uživateli stránek budou především ti, kteří mají rádi psy a zajímají se o psí svět a jsou s ním spjati. Věříme, že naše stránky pomohou především v tom, jak je důležité postavení psa v naší společnosti a co vše by se mělo udělat proto, aby nedocházelo ke zraňování psích duší.

Věříme, že přispějeme aspoň naší činností AZYLU a doufáme, že se nám podaří obstarávat důstojný život pro psy, kteří ztratili své páníčky nebo byli odvrženi a nevhodným způsobem zbaveni života v rodinách s lidmi. Rádi budeme hledat pro opuštěné, nemocné a týrané pejsky vhodné páníčky a domovy, které jim vrátí chuť do života a prožít důstojný psí život.