Oslovení pro sponzory

Na této stránce bychom rádi oslovili všechny drobné živnostníky, majitelé firem, instituce a subjekty, které chtějí pomoci a nevědí jak.

Především jde o to, jak pomoci a čím pomoci AZYLU NADĚJE.

Myslíme si, že vše je o domluvě a také o tom kolik pomoci by kdo poskytl a jakou formou. Jestli věcnou formou daru nebo pomoc finančních prostředků pro AZYL.

Hledáme sponzory z různých odvětvích ať už u výrobců, prodejců či jiných, kteří mohou přispět. Samozřejmě, že pomoc sponzorských darů se dá i odepisovat z daní. Proto bychom apelovali na všechny ty, kteří tuto možnost mají, aby se nestyděli a pomohli živým bytostem jako jsou psi v našem AZYLU.

Dále nabízíme umístění reklamních poutačů v AZYLU s logem firmy a dle dohody i jiné možnosti reklamy pro ty kteří pomáhají anebo pomohou. 

 

Zde je vhodná příležitost pro firmy, podnikatele, instituce a subjekty, které se zabývají třeba výrobky pro psy jako je krmení, kotce, boudy apod.

Můžou zde propagovat své výrobky, které uvidí spousta potenciálních zakazníků, kteří navštíví AZYL NADĚJE. Možnost se tak zvýší, že o výrobkách či produktech pro pejskařský svět se dozví velké spektrum lidí z psího světa.

 

MY VÁS POTŘEBUJEME, POMÁHEJTE

NEZAPOMÍNEJTE NA NÁS